despre lucruri Left-side story Într-o reinterpretare defectuoasă a prognozei meteo ostentativ de instabilă, am plecat ieri de-acasă într-o rochiţă… 23 mai 2012
ce vremuri domnule Nimic nu se-ntâmplă fără motiv… pe pârtie M-a trimis revista pe mine, gen Bambi pe gheaţă şi sanie pe zăpadă, să mă dau… 7 ianuarie 2011
ce vremuri domnule Cum mi-am ghidat eu singura revelionul Tanjeam de ani s-o tai din Ro. la cumpana dintre ani, cum se zice –… 5 ianuarie 2011